Runt bord

Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELARBORD,1800-1900 tal, fanerat, rund form med kvadratisk fot, diameter ca 90 cm, höjd 74

Smärre slitage

653946

2019-06-13