Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
KONSTANTIN SZEWCZENKO (Polen, 1915-1991): Chassidisk rabbin med bok, signerad Szewszenko, olja på duk, ca 41x51 cm
Zustandsbeschreibung
653952
2019-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner