Skål Daum Nancy Frankrike

Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike
Skål Daum Nancy Frankrike

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DAUM, skål, Nancy Frankrike,1900-tal marmorerad glasmassa i rött och svart med silverinsmältningar, signerad Daum Nancy Lothringenkorset, diameter ca 26 cm, höjd ca 6 cm

Zustandsbeschreibung

653981

2019-06-13