Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DAUM, skål, Nancy Frankrike,1900-tal marmorerad glasmassa i rött och svart med silverinsmältningar, signerad Daum Nancy Lothringenkorset, diameter ca 26 cm, höjd ca 6 cm
Zustandsbeschreibung
653981
2019-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner