Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, "Stockholm", Ikea, 1900-/2000-tal, fanerad med teak, underliggande hyllplan, mått ca 170x60, höjd 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
653996
2019-06-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner