Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 17/1800-tal, allomge, lådor i sargen, draghantag i järn, avsmalnande ben, höjd 73, 180x77 cm
Slitage, senare bemålning, en låda senare
654010
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här