Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

BORD, 17/1800-tal, allomge, lådor i sargen, draghantag i järn, avsmalnande ben, höjd 73, 180x77 cm

Slitage, senare bemålning, en låda senare

654010

2019-06-16