Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Komposition, signerad Marcus och daterad på baksidan 1951, 68x76 cm
Utställningar: Svensk-Franska, Stockholm, 1952
Proveniens: Fam Marcus.
654025
2019-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här