Gert Marcus oljemålning

Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Komposition, signerad Marcus och daterad på baksidan 1951, 68x76 cm

Utställningar: Svensk-Franska, Stockholm, 1952

Proveniens: Fam Marcus.

654025

2019-06-14