Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORD, senbarock, 1700-tal, på kulfötter, bemålat valnöt, kryssade ben, profilerad sarg, oval skiva, höjd ca 77, 160x100 cm
Renoverat och kompletterat, ytskador
654028
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här