Bord senbarock

Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORD, senbarock, 1700-tal, på kulfötter, bemålat valnöt, kryssade ben, profilerad sarg, oval skiva, höjd ca 77, 160x100 cm

Renoverat och kompletterat, ytskador

654028

2019-06-16