Gert Marcus akvarell

Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Komposition, akvarell, signerad GM 52 44x59 cm

654031

2019-06-14