Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Serre de la Madone, sign Gert Marcus och daterad 1950, 73x50 cm.

Proveniens: Fam. Marcus.

654032

2019-06-14