Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSPALL Höganäs modellnr 329, omkring sekelskiftet 1900, i form av stubbe med kudde, saltglaserat stengods, dekor av murgröneblad, höjd ca 50, 38x38 cm
Nagg, slitage
654058
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här