Höganäs trädgårdspall
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSPALL Höganäs modellnr 329, omkring sekelskiftet 1900, i form av stubbe med kudde, saltglaserat stengods, dekor av murgröneblad, höjd ca 50, 38x38 cm
Kuntoraportti
Nagg, slitage
654058
Päivämäärä:
2019-06-16