Höganäs trädgårdspall

Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall
Höganäs trädgårdspall

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSPALL Höganäs modellnr 329, omkring sekelskiftet 1900, i form av stubbe med kudde, saltglaserat stengods, dekor av murgröneblad, höjd ca 50, 38x38 cm

Kuntoraportti

Nagg, slitage

654058

Päivämäärä:

2019-06-16