Butiksskyltning Lego

Butiksskyltning Lego
Butiksskyltning Lego
Butiksskyltning Lego
Butiksskyltning Lego
Butiksskyltning Lego
Butiksskyltning Lego
Butiksskyltning Lego
Butiksskyltning Lego

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUTIKSSKYLTNING, plast, Lego, 1970-tal, mått 48,5x24, höjd 18 cm

Ytslitage

654061

2019-06-17