Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLF BENZ, soffa, 1980-tal, grönt skinn, kromade stomme, justerbar utförande, vridbara dynnor, sitthöjd 42, längd 260x100 cm

Bruksslitage, fläckar

654065

2019-06-16