John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Hamnbild Agadir", monogramsignerad samt daterad 76, olja/akryl på duk, ca 40x50 cm

654080

2019-06-21