Skrivbyrå 1800-talets första hälft
2019-06-15
654135
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, mahognyfanerad, 3 lådor samt skrivinredning, nyckelbussningar i ben, höjd 93, 106x57 cm
Nyckelbussning med skador, slitage, skiva saknas