Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, olja på duk, ca 61x38 cm
654152
2019-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här