Skrivbordslampa & vägglampor de Luccho & Fassina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, "Tolomeo" samt "Tomeo mini", skrivbordslampa samt 2 st vägglampor, aluminium, Artemide, Italien, etikettmärkta, Höjd ca 65 cm, djup ca 70 cm

Bruksslitage och repor, ej funktionstestade

654170

2019-06-17