Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets början, på pelarfot med avslut i form av lejontassar, fanérat i björk, höjd ca 72, 90x74 cm, totalläng 131 cm

Kuntoraportti

Slitage, nyckel saknas, sprickor, ytskador

654195

Päivämäärä:

2019-06-15