Johan Fredrik Norrman
2019-06-14
654205
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN FREDRIK NORRMAN (1839-1859), ljusstakar, tenn, 1 par, höjd 19 cm.
Ljusmanchetter saknas. Slitage, enstaka äldre lagning