Rökelseställ Kina 1800-tal

Rökelseställ Kina 1800-tal
Rökelseställ Kina 1800-tal
Rökelseställ Kina 1800-tal
Rökelseställ Kina 1800-tal
Rökelseställ Kina 1800-tal
Rökelseställ Kina 1800-tal
Rökelseställ Kina 1800-tal
Rökelseställ Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKELSESTÄLL, 1 par, stengods, Kina, 1800-talets slut, i form av fohundar, polykromt bemålade i emaljfärger, höjd ca 22 cm

Tejprester

654208

2019-06-18