Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTONI TAPIES (Spanien 1923-2012): X-A, 1972, signerad, Tàpies 25/75, färgetsning, tryckt och editerad av Maeght, Paris, Arches, ca 43,5x69 cm
LITTERATUR: Galfetti 498
654209
2019-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här