Antoni Tàpies färgetsning

Antoni Tàpies färgetsning
Antoni Tàpies färgetsning
Antoni Tàpies färgetsning
Antoni Tàpies färgetsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONI TAPIES (Spanien 1923-2012): X-A, 1972, signerad, Tàpies 25/75, färgetsning, tryckt och editerad av Maeght, Paris, Arches, ca 43,5x69 cm
LITTERATUR: Galfetti 498

654209

2019-06-15