Antoni Tapies färgetsning

Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONI TAPIES (Spanien 1923-2012): Matière, 1972, signerad Tàpies, 31/75, färgetsning med relieftryck, tryckt och editerad av Maeght, Paris, ca 63x88 cm
LITTERATUR: Galfetti 329

Bladet något beskuret på vänster sida

654210

2019-06-15