Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GREDER (född 1949), "Jour de Fete", färglitografi, signerad och numrerad 304/360, färglitografi ca 89x76 cm
Skador: Ej examinerad ur ram
654212
2019-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här