Jadinjär majolika

Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika
Jadinjär majolika

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINJÄR, majolika, 1800-talets slut, lejonmaskaroner, mått ca L 34 cm H 16,5 cm

Krackeleringar

654215

2019-06-14