Tallrikar majolika

Tallrikar majolika
Tallrikar majolika
Tallrikar majolika
Tallrikar majolika
Tallrikar majolika
Tallrikar majolika
Tallrikar majolika
Tallrikar majolika

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st, majolika, 1800-talets slut, diameter 25 cm vardera

Krackeleringar

654217

2019-06-14