John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Afton över Funchal", monogramsignerad samt daterad 82, olja på duk, ca 67x49 cm

654225

2019-06-30