Dux bord

Dux bord
Dux bord
Dux bord
Dux bord
Dux bord
Dux bord
Dux bord
Dux bord
Dux bord
Dux bord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KENNETH BERGENBLAD, soffbord, Antonio, förkromat underrede, bordsskiva av delvis screentryckt glas, 1900-talets slut, höjd ca 47, Ø 110 cm

Bruksslitage, bordsskivan med nagg

654237

2019-06-19