Klubbat för:
6 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, allmoge, 1700-tal, Dalarna, polykromt bemålat med krubits, invändigt med hyllplan, höjd 202, 123x53 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
654242
2019-06-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner