Slava Kliuchniko oljemålning

Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Sommarblommor i rörstrandskruka", signerad V. Kliuchnikov 17, olja på duk, ca 73x55 cm

654248

2019-06-16