Laternor koppar

Laternor koppar
Laternor koppar

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

LANTERNOR, 2 st, koppar och mässing, J.h. Helsingborg, 1900-talets första hälft, för styrbord och babord, elektrifierade, höjd ca 55 cm

Kuntoraportti

Slitage

654252

Päivämäärä:

2019-06-14