Laternor koppar
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LANTERNOR, 2 st, koppar och mässing, J.h. Helsingborg, 1900-talets första hälft, för styrbord och babord, elektrifierade, höjd ca 55 cm
Kuntoraportti
Slitage
654252
Päivämäärä:
2019-06-14