Vjeteslav kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Syrener i rörstrandskruka", signerad och daterad V Kliuchnikov 17, olja på duk, ca 75x60 cm

654255

2019-06-16