Slava Kliuchniko oljemålning

Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Midsommar", signerad V. Kliuchnikov, a tergo daterad 2004, olja på duk, ca 74x100 cm

654257

2019-06-16