Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORIENTMATTA, Afshar, antik, ca 182x134 cm

slitage, langetering med skador

654267

2019-06-16