Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 18/1900-tal, Louis XV-stil, träskuren dekor, folierad, klädsel i textil, lös plymå, sitthöjd ca 47 cm
Senare folierad, senare klädsel, slitage, färgbortfall
654288
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här