Lennart Gram

Lennart Gram
Lennart Gram
Lennart Gram
Lennart Gram
Lennart Gram
Lennart Gram

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LENNART GRAM (1910-1996): "Modell vid spegel", signerad och daterad Gram 1955, olja på duk, ca 65x54 cm

Kuntoraportti

654300

Päivämäärä:

2019-06-16