Erik Jörgensen, 1-par konferensstolar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN, "EJ-70 R Partner" 1-par fåtöljer, Erik Jörgensen, Danmark 1900-talets slut, klädsel i ljusblå alcantara, stomme i borstad stål, på hjultrissor, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, fläckar på klädsel
654304
2019-06-26