Erik Jörgensen, 1-par konferensstolar

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN, "EJ-70 R Partner" 1-par fåtöljer, Erik Jörgensen, Danmark 1900-talets slut, klädsel i grå alcantara, stomme i borstad stål, återsnurr, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, fläckar på klädsel

654306

2019-06-28