Erik Jörgensen, 1-par konferensstolar
Klubbat för:
550 SEK
2 000 SEK
JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN, "EJ-70 R Partner" 1-par fåtöljer, Erik Jörgensen, Danmark 1900-talets slut, klädsel i grå alcantara, stomme i borstad stål, återsnurr, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, fläckar på klädsel
654306
2019-06-28