Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad HC 1/3, grönpatinerad brons, höjd 90 cm
Smärre slitage
654308
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här