Andreas Wargenbrant bulldog i brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad HC 1/3, grönpatinerad brons, höjd 90 cm

Smärre slitage

654308

2019-06-16