Barbro Andersson Capri

Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Capri, Grotta Azzurra" signerad och daterad atergo Barbro Andersson 2016, olja på duk, ca 40x40 cm

654316

2019-06-16