Karmstolar 1 par i rokokostil
2019-06-16
654325
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900, rokokostil, vitmålade, sitthöjd 48 cm
Skador och slitage