Ljusstakar 1 par
2019-06-16
654355
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, mässing, höjd ca 24.5 cm
Bristningar, lagningar, bucklor