John Lewis Brown oljemålning

John Lewis Brown oljemålning
John Lewis Brown oljemålning
John Lewis Brown oljemålning
John Lewis Brown oljemålning
John Lewis Brown oljemålning
John Lewis Brown oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN LEWIS BROWN (Frankrike, 1829-1890): På väg till marknaden, signerad och daterad John Lewis Brown 1860, olja på duk fäst på pannå, 61x50 cm

654357

2019-06-19