Skulptur med jordbruksredskap

Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap
Skulptur med jordbruksredskap

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets början jordbruksredskap moterat på stensockel, förgylld metall, höjd ca 12, 17x9,5 cm

Mindre skada framtill

654361

2019-06-16