Kopia efter Rembrandt

Kopia efter Rembrandt
Kopia efter Rembrandt
Kopia efter Rembrandt
Kopia efter Rembrandt
Kopia efter Rembrandt
Kopia efter Rembrandt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), kopia efter Rembrandt: Porträtt av Johannes Wtenbogaert, olja på duk, ca 70x58 cm

Tryckskada

654362

2019-06-18