Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
FÅLLBÄNK, 1800-tal, furu, framstycke med räfflad dekor, konturerad list, fällbart lock, längd 177, sitthöjd 44 cm
Åldersrelaterat slitage, äldre lagningar, maskstunget
654364
2019-06-16