Fållbänk

Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

FÅLLBÄNK, 1800-tal, furu, framstycke med räfflad dekor, konturerad list, fällbart lock, längd 177, sitthöjd 44 cm

Åldersrelaterat slitage, äldre lagningar, maskstunget

654364

2019-06-16