Jardinière mässing barockstil 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JARDINIÈRE, mässing, 1800-talets slut, barockstil, oval form, med hänklar i form av lejonmaskaroner, genombruten dekor, på tassar, längd ca 30, höjd 16 cm

Insats saknas, en fot med lagning

654418

2019-06-16