Sked Mogens Ballin

Sked Mogens Ballin
Sked Mogens Ballin
Sked Mogens Ballin
Sked Mogens Ballin
Sked Mogens Ballin
Sked Mogens Ballin
Sked Mogens Ballin
Sked Mogens Ballin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKED, silver, Mogens Ballins EFT, Danmark, Hans Peter Hertz, 1900-talets början, längd ca 25,5 cm

Smärre slitage

654422

2019-06-19